Aktuálně

25 KAMER A 11 HODIN ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ ZE SP V NOVÉM MĚSTĚ!


Zažít atmosféru Nového Města na vlastní kůži je samozřejmě nejvíc, ale když někomu situace neumožní dostavit se na vrcholný mountainbiking osobně, je tu Česká televize. Díky ní se přímé přenosy horských kol kvalitativně posouvají vzhůru. A to jak zpracováním obrazu, tak i komentářem. Je dobře, že si Česká televize vzala horská kola za své a svými zkušenostmi a pohledy pomáhá olympijský sport dál rozvíjet.
 
ČT tak nebude na Vysočině chybět ani letos. Více než stočlenný štáb bude po tři dny přenášet dění nejen českým divákům, ale jejich obrazové zpracování půjde do celého světa díky platformě Red Bull TV, která signál vyrobený českou televizí převezme a pošle dál se svým redakčním obsahem.
 
Celkem odvysílá Česká televize téměř 11 hodin přímých přenosů, a to od pátečních závodů Short Track přes sobotní kategorie do 23 let až po nedělní vrchol v podobě závodů cross-country žen a mužů.
 
Přímé přenosy budou s komentátorem Tomášem Lachmanem slovem doprovázet i Kája Polívková a Jiří Lutovský. Ve studiích, která budou vždy předcházet živým přenosům uvidíme spolu s Jiřím Kalembou Terezu Huříkovou a Milana Spěšného. Informace přímo z trati budou do přenosů zpracovávat reportéři Jan Vařeka a Ivan Mejtský.
 
Na stadionu a na okruhu bude rozmístěno celkem 25 kamer. “Novinkou bude další velký teleskopický jeřáb TechnoCrane, na trati už budeme mít celkem tři. Ten nový bude stát na nové technické sekci Vysočina Pumptrack,” informuje hlavní kameraman Pavel Brynych. 
 


25 KAMER A 11 HODIN ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ ZE SP V NOVÉM MĚSTĚ!