Aktuálně

7 DŮVODŮ, PROČ NEVYNECHAT ROBE MTB NIGHT RACE


Dnes se v našem článku zaměříme na klenot v programu doprovodných akcí – ROBE MTB NIGHT RACE. Proč ho letos nevynechat? Pádných důvodů je celá řada!

 

  1. Tradičně skvělá atmosféra. Night Race je závod, který jsme vymysleli, aby si ho všichni hlavně užili. Ano, můžete ho pojmout i prestižně a prásknout od startu do pedálů, ale většina startovního pole jede tenhle závod skutečně hlavně pro zábavu!
  2. Závodíte s mechaniky a manažery závodních týmů! Night Race je příležitostí pro týmové mechaniky a manažery, aby si po těžkém dni se svými svěřenci také protáhli kosti a užili si závoďácké opojení. Není neobvyklé, že se na start postaví třeba bývalý mistr světa Thomas Frischknecht (manažer týmu Scott Sram a Nino Schurtera) nebo jiný švýcarský fenomén uplynulé dekády Ralph Näff!
  3. Mejdan a party začíná se startem závodu. Je to zkrátka závod pro zábavu. Není se tedy čemu divit, že hned od startovního výstřelu jsou k vidění bláznivé kousky, šílené převleky a drinky lítají vzduchem a tečou proudem. To si nesmíte nechat ujít!
  4. Night Race je zábava pro aktivní účastníky i pro diváky. Pokud se necítíte na vlastní účast, tak rozhodně neváhejte alespoň s diváckým zapojením. Při Night Race je totiž na co koukat! Průjezdy startovním a cílovým prostorem po zadním kole, s prskavkami ve vlasech, s rachejtlemi na řetězu, to vše se dá očekávat. Připravte se však raději na to, že vás určitě něco překvapí, účastníci závodu do toho totiž jdou po hlavě a bez respektu!
  5. Skvělý doplněk programu. Night Race startuje v pátek v 21:00, tedy hned po oficiálním programu SP s novou disciplínou Short Track a po autogramiádě elitních závodníků Světového poháru. Skvělý program na celý páteční večer.
  6. Navazující MTB party. DJ Kalca je na Vysočině legendou. Jeho mejdany totiž stojí za to a další z nich začne právě v pátek od 21 hodin, tedy se startem závodu ROBE MTB Night Race!
  7. Světelná show ROBE! Letos se navíc můžete těšit na úplnou novinku! Vysočina Arénu totiž osvětlí parádní laserové vybavení hlavního partnera závodu – společnosti ROBE. Ta je světovým lídrem na poli mobilní osvětlovací techniky, takže vězte, že tyhle světla budou mít grády!

 

Co vy na to, ještě váháte s přihlášením? Propozice i přihláškový systém najdete zde.7 DŮVODŮ, PROČ NEVYNECHAT ROBE MTB NIGHT RACE