Aktuálně

7 DŮVODŮ, PROČ SI UŽÍT MAD TRACK


Sepsali jsme pár argumentů, které vás stoprocentně přesvědčí, abyste se v sobotu zúčastnili našeho nového doprovodného závodu s názvem Suninvent Mad Track!

  1. Překážky, které vás budou bavit! Užijte si trať, kterou nikde jinde nezažijete. Součástí závodního okruhu bude několik „technických sekcí“, jaké jste při závodech horských kol zaručeně ještě neviděli. A hlavně nezažili. Start systémem „Le Mans“ si taky jinde nezkusíte!
  2. Projeďte si trať Short Tracku! Short Track / Mad Track – pokud se vám tato podobnost zdála hned podezřelá, nebyla to náhoda. Trať závodu bude vycházet z trati nového oficiálního závodu Short Track. Tak si ji v rámci Mad Tracku pojďte projet a užít!
  3. Občerstvovací zóna se stává klíčovou zápletkou celého závodu. Nebudeme vás nalívat alkoholem (pokud si to nebudete přát), ale chtěli jsme na trať připravit „prvek náhody“ – něco jako střelnici v biatlonu. A povinná „občerstvovačka“ je přesně ono! To musíte zažít!
  4. Převleky a masky sebou! Závod si chceme hlavně užít, takže na sebe co nejbláznivější hadry a opřete se do toho od podlahy!
  5. Mejdan začíná hned po startu! Tak, jak to na Vysočině umíme! Pokud se chcete bavit, nesmíte chybět.
  6. Nemusíte mít nejlepší čas, abyste zvítězili. Bude to pořadatelský freestyle a vyhrává každý! Vyhlašovat nebudeme první v cíli, ale podle „uměleckého dojmu“ a podle projevené snahy!
  7. Startovné ZDARMA. Protože chceme, aby to byla na první pokus vážně pecka, rozhodli jsme se úplně zrušit startovné.

Ještě váháte? Přihlášky zde nebo na poslední chvíli na startovní čáře.7 DŮVODŮ, PROČ SI UŽÍT MAD TRACK