Aktuálně
BIKOVÝ SVĚT MÍŘÍ NA VYSOČINU

BIKOVÝ SVĚT MÍŘÍ NA VYSOČINU


Během závodního víkendu se v Novém Městě na Moravě představí celkem 760 závodníků ze 37 zemí světa. Od pátku do neděle nás čekají starty ve dvou disciplínách - XCC short track a XCO cross country. Česká republika má na soupice přesně 50 závodníků a ti všichni budou potřebovat vaší podporu! Program oficiálních závodů Světového poháru naleznete zde: https://www.mtbnmnm.cz/program-sp

 

Fanděte a bavte se. Nudu v Novém Městě nenajdete

Kromě oficiálního závodního programu, je i ten doprovodný. A vězte, že ten je našlapaný měrou vrchovatou. Pro každého se něco najde. Od aktivního zapojení v maratonu Bike Vysočina, večerním Night Race či ve virtuální výzvě Rouvy až po besedy s účastníky Cape Epic, Pepou Vrtalem a dalšími atraktivními hosty. Co si otestovat nové modely kol Canyon nebo snad omrknout novinku Mercedes-Benz třídy T? Chcete si to celé prohlédnout z vrtulníku? Není problém. Nudit se nebudete ani minutu. 

Kompletní doprovodný program: https://www.mtbnmnm.cz/doprovodne-akce

 

PLACENÍ VÝHRADNĚ BEZHOTOVOSTNĚ SE SYSTÉMEM NFCTRON

Aby měli diváci ve Vysočina Aréně zajištěn maximální komfort, bude v celém areálu (včetně všech vystavovatelů a prodejců) využitý systém bezhotovostních plateb NFCtron. Koupíte si (nebo v případě přednabití získáte zdarma) platební NFC náramek, na nějž si přednabijete libovolnou částku (můžete nabít buď na místě hotovostně nebo platební kartou / při přednabití pak výhradně platební kartou) a v místě akce pak již nic neřešíte a platíte za vše pouze přiložením náramku k připravenému terminálu každého prodejce. "Přednabitím" náramků se zkracuje doba platby za zboží/občerstvení na 2-3 sekundy, což je naprosto nejrychlejší způsob platby a vy tak nebudete trávit svůj volný čas stáním ve frontě a budete si moct Světový pohár užít skutečně naplno!

Bližší informace k systému bezhotovostního placení naleznete zde: https://www.mtbnmnm.cz/placeni

 

2022. SVĚTOVÝ POHÁR JE TU! UŽIJTE SI HO. 13→15/5