Aktuálně

DŮLEŽITÉ: TESTOVÁNÍ NA COVID-19 PRO ZÁVODNÍKY A JEJICH DOPROVOD


Jak je uedeno v "COVID protokolu" pro naši akci: testování není povinné, ašak doporučené pro všechny jezdce, členy týmů i národních federací, média, zástupce UCI včetně komisařů, anti-dopingových pracovníků, časoměřičů i organizačního týmu.

Vzhledem k bezpečnostnímu nařízení vlády České Republiky se však před akcí musí POVINNĚ nechat otestovat každý, kdo přijíždí do ČR z některé z RIZIKOVÝCH ZEMÍ (všechny země, které NEJSOU UVEDENY NA TOMTO SEZNAMU).

V nemocnici v Novém Městě na Moravě není možnost nechat se otestovat pro samoplátce (testují se pouze pacienti indikovaní k testu od doktora). I kapacity v jiných nemocnicích regionu jsou velmi omezené a zpravidla se nedají zarezervovat na dříve než 3 dny dopředu. Proto jsme zajisitli možnost testování přímo ve Vysočina Aréně, AVŠAK POKUD MÁTE O TEST ZÁJEM, JE NUTNÁ REZERVACE:

  • pátek 25.9.
  • sobota 26.9.
  • úterý 29.9.

Pokud máte o test zájem, napište nám email na jan.marcanik@mtbnmnm.cz (preferovaný den, počet osob) - obratem vám možnost potvrdíme. Cena testu je 3100 Kč. Vyhodnocení testu trvá až 48 hodin a výsledek vám přijde formou SMS.

 

POVINNÉ TESTOVÁNÍ PRO ÚČASTNÍKY MS HORSKÝCH KOL V LEOGANGU

Všichni (závodníci, týmy, UCI, atd.), kdo se přímo z Nového Města na Moravě po ukončení Světového poháru přesunují do rakouského Leogangu k závodům MS horských kol, se MUSÍ nechat otestovat na COVID-19 (je to pravidlo nutné pro vstup přes hranice do Rakouska). UCI zařídila pro všechny možnost nechat se otestovat v SOBOTU 3. ŘÍJNA přímo ve Vysočina Aréně v čase 07:00 – 12:00. Výsledky budou hotové do nedělních 14:00. Kapacita bude 1200 osob a cena testu 89 EUR.

 DŮLEŽITÉ: TESTOVÁNÍ NA COVID-19 PRO ZÁVODNÍKY A JEJICH DOPROVOD