Aktuálně

OBČERSTVENÍ PRO DIVÁKY A NÁVŠTĚVNÍKY "SVĚŤÁKU" LETOS V NOVÉM!


Catering neboli občerstvení

Letos jsme pro vás připravili nový systém stravování ve Vysočina aréně. Pod tribunou D jsme vytvořili koncept jídelny. Opustili jsme klasický stánkový prodej a preferujeme kvalitu, jednoduchost a hlavně rychlost.  

Pracujeme s kvalitními potravinami, systém samoobsluhy zrychlí odbavení strávníků a bezhotovostní prodej prostřednictvím čipů zredukuje fronty u pokladen. 

Jídlo si vaříme sami pod dohledem našich kuchařů, a to v Novém Městě, takže se bude podávat každý den čerstvé. Jídelníček razí zdravější životní styl a koresponuduje s charakterem akce lépe než přepálené langoše a hranolky, které byly v nabídce v minulých letech. 

A co se bude jist?

Výborný domácí hovězí guláš, každý den čerstvá polévka, grilovaný hermelín na zeleninovém lůžku, klobásky na grilu s 95 % masa, halušky se zelím a slaninou a pro labužníky budou připraveny domácí hovězí burgery. 

Doplňkovým sortimentem jsou každý den 2 druhy čerstvých baget. 

Koncept jídelny je připraven tak, abychom mohli podávat jídlo neustále čerstvé. 

Pro komfortní pitný režim se budou všechny nápoje podávat buď v plechu nebo v PET lahvích. 

Současně chceme být šetrní k přírodě, proto jsou v areálu ekologické kontejnery na tříděný odpad. Každý z vás tak má možnost svůj odpad hned na místě vytřídit. 

Doufáme, že s novým konceptem občerstvení budete spokojeni a výsledkem bude rychlejší a kvalitnější strava a tím pádem lepší zážitek z celého Světového poháru. 

 

Systém čipů

Při vstupu do areálu na základě zaplacené zálohy obdržíte čip, který si nabijete hotovostí nebo platební kartou částkou dle vlastního uvážení. Platit čipem bude možné v celém areálu, jídelně, stáncích v lese, ale i v merchandisingovém stanu.

Po vyčerpání kreditu, je možné si čip opět nabít, a to na dobíjejících stanicích, které budou po celém areálu (jídelna, stany v lese, volné prostranství před Ski hotelem)

Záloha na čip Vám i veškerý kredit, který v průběhu akce z čipu nevyčerpáte, vám budou při opuštění areálu vráceny, a to do poslední koruny.

Předem díky za vstřícný postoj k těmto novinkám, které nám pomohou zajistit vaše stravování kvalitněji, rychleji a pohodlněji!OBČERSTVENÍ PRO DIVÁKY A NÁVŠTĚVNÍKY "SVĚŤÁKU" LETOS V NOVÉM!