Aktuálně

POSLEDNÍ ŠANCE KOUPIT MERCHANDISING SP: JEN DO STŘEDY 5. 12.


Před nedávnem jsme zprovoznili e-shop s našimi merchandisingovými produkty, abyste měli možnost využít toto slušivé oblečení i jako vánoční dárky a podpořit touhle formou váš oblíbený díl nejprestižnější světové série horských kol. 

Vzhledem k našim omezeným kapacitám v posledních týdnech před Vánoci však upozorňujeme, že poslední možnost nakoupit v eshopu bude středeční půlnoc, tedy 5. prosince ve 23:59! Pokud tedy uvažujete o nákupu, učiňte tak bez prodlení.

Po tomto termínu e-shop uzavřeme. Pokud budeme mít dostatečné personální kapacity, tak e-shop pravděpodobně cca v dubnu opět zprovozníme, abyste se mohli před květnovým "svěťákem" pořádně vybavit a nachystat do odpovídající fanouškovské formy. Rádi bychom v tomto termínu nabídli i nové designy a produkty, zatím ale nic neslibujeme, vše je stále v jednání...

Pokud však budete chtít k Vánocům koupit vstupenky na "Svěťák 2019", nemusíte se bát, jejich předprodej pokračuje nepřetřižitě na našem webu zde a dají se koupit klidně i na poslední chvíli. Při úhradě online vám vstupenka přijde obratem do emailu a můžete ji tedy vytisknout a věnovat pod stromeček klidně i na Štědrý den!

Díky za podporu a přejeme všem hezký advent!POSLEDNÍ ŠANCE KOUPIT MERCHANDISING SP: JEN DO STŘEDY 5. 12.