Aktuálně

VSTUPENKY ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU JEN DO STŘEDY 3. DUBNA!


Letošní sezóna Mercedes-Benz UCI Světového poháru horských kol se blíží mílovými kroky, již za méně jak 2 měsíce opět přivítáme závodníky i nadšené fanoušky ve Vysočina Aréně!

Páteční program se závody v Short Tracku mužů a žen Elite i sobotní program se závody juniorek, juniorů i mužů a žen do 23 let si můžete užít zcela ZDARMA. Pokud však plánujete přijet i na vrchol závodního víkendu, jímž jsou bezesporu nedělní závody mužů a žen kategorie Elite v olympijské disciplíně cross-country, budete potřebovat platnou vstupenku. A právě ty jsou do středy 3. dubna v prodeji za nejvýhodnější cenu!

Systém prodeje vstupenek jsme oproti předešlým letům mírně upravili, především co se týká vstupu dětí. Věnujte proto, prosím, pozornost následujícím řádkům!

 

Cena vstupenek pro dospělé:

  • do středy 3. dubna v předprodeji: 400 Kč
  • od čtvrtka 4. dubna až do data akce v předprodeji: 500 Kč
  • na místě v pokladně: 600 Kč

 

Děti do 140cm:

Každé dítě musí mít pro vstup do areálu vstupenku!

  • K dospělým vstupenkám zakoupeným do středy 3. dubna budou dětské vstupenky do 140 cm výšky připraveny k vyzvednutí při vstupu do areálu ZDARMA.
  • Od čtvrtku 4. dubna bude pro děti do 140 cm výšky nezbytně nutné koupit zlevněnou vstupenku (100 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě v pokladně). Nákup dětské vstupenky je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělou osobu.

 

A na závěr, prosím, věnujte pozornost ještě několika obecným informacím:

Vstupenka platí do celého oploceného areálu Vysočina Areny (tribuny, tratě, týmové i expo zóny, doprovodné akce v rámci areálu), není však místenkou na žádné konkrétní místo v rámci areálu.

Parking zdarma.

Se psy a jakýmikoliv dalšími zvířaty je do celého areálu vstup zakázán.

ZTP/P má vstup zdarma, pro získání vstupenky nám pošlete scan vaší ZTP/P průkazky.

Vstupenky za nejvýhodnější cenu jen do konce března ZDE.VSTUPENKY ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU JEN DO STŘEDY 3. DUBNA!