"Svěťák" na 100 %!

Tady se dozvíte vše o doprovodných akcích, které pro Vás chystáme! Sportovní program, bikové exhibice, party i vše, co je určeno pro děti! Proklikejte všechny položky podmenu...

"Svěťák" na 100 %!

SHIMANO TEST AREA

SHIMANO TEST AREA 

Je vyznačená testovací trať, na které můžete vyzkoušet nejnovější elektropohon Shimano EP8 a dát technikům ze Shimana zpětnou vazbu na jejich produkty, předat jim vaše pocity z jízdy a přispět tak vývojářům Shimano k vylepšení a optimalizaci jejich produktů a komponentů. Kdy jindy dostanete možnost přímo se podílet na vývoji nových technologií? Každá konstruktivní zpětná vazba bude navíc oceněna drobným dárkem!

Vyznačená trať měří 1200 metrů. Začíná mírným asfatovým stoupáním, následuje kratší, mírně stoupající technická pasáž po kořenech a závěrečným úsekem po široké šotolině se dostanete do jejího nejvyššího bodu. Zde si chvilinku vydechnete na asfaltové cestě, ale velmi brzy začnete klesat zábavným flowtrailem o délce asi 400 metrů, který vás pohoupe sérií klopenek a terénních vln a dovede vás zpět do Vysočina Arény.

Od pátku 16:00 do neděle 17:00 na hlavní výstavní ploše ve Vysočina Aréně vedle modrého trucku SHIMANO!