"Svěťák" na 100 %!

Tady se dozvíte vše o doprovodných akcích, které pro Vás chystáme! Sportovní program, bikové exhibice, party i vše, co je určeno pro děti! Proklikejte všechny položky podmenu...

"Svěťák" na 100 %!

ŠKOLA KOLA S JOSEFEM DRESSLEREM

Stejně jako v předchozích letech se i letos můžete těšit na výuku jízdy na závodní trati pod taktovkou dojnásobného mistra světa v biketrialu, a posledních dvacet let i učitele techniky jízdy, Josefa Dresslera. Jak sám Pepa říká:

 

"VÍC VÁS ZRYCHLÍ LEPŠÍ TECHNIKA JÍZDY NEŽ UŠETŘENÝCH PÁR DEKA NA KOMPONENTECH."

 

Nejde o to umět nějaké velké skoky, ale co nejlépe zvládat elementární dovednosti. Rovnováhu, správný pohled, rytmus jízdy, brzdění, řazení, průjezd zatáčkou, jízdu do kopce a z kopce. To samé trénuje třeba i s XC závodnící Jitkou Čábelickou. Díky lepší technice ušetřit síly, které použijete tam, kde jich je opravdu třeba.

A to vše Vám v kompaktním balení předá při svých půlhodinových výukových lekcích na závodní trati Světového poháru XCO. Dozvíte se, jak projet populární sekce Mercedes-Benz Rock'n'Roll nebo Mitas Choice a k tomu i všeobecné rady, které vás mohou posunout ve vašem ježdění. Tak aby vás kolo ještě víc poslouchalo a bavilo.

 

Kdy se můžete na Pepovy lekce těšit?

 

  • Sobota 18:45: Asfaltové prostranství před merchandisingovým stanem ve Vysočina Aréně
  • Neděle 9:45: Sekce Mitas Choice
  • Neděle 13:00: Sekce Mercedes-Benz Rock'n'Roll 
 
Více informací o Josefu Dresslerovi a jeho výukových kempech naleznete na: www.dressler.cz